Máme jen sebe a kafe!
Nedáme si pokoj! Proto už 19. 9. 2025 vyjde pod hlavičkou Supraphon další nahrávka s názvem Máme jen sebe a kafe! Singl bude obsahovat dvě skladby, coververze našich oblíbených interpretů. První je Máme jen sebe od Jana a Františka Nedvědů a druhou Ještě jedno kafe bych si dal od Boba Dylana s textem Roberta Křesťana. … Read moreMáme jen sebe a kafe!